Aktuálně

Vyhledávání

Kategorie: Výcvik

Zkouška ZZO 14.11.2010 Gina

Zkouška ZZO 14.11.2010 GinaBenův výcvik jsem ze začátku zanedbala a nedotažené cviky a nedůsledná výchova nám pak oběma pár měsíců ztrpčovaly život.

S GI jsme tedy začali poměrně brzy. Vlastně již v 5 měsících. Gina by se za kus žvance rozkrájela a já už jsem nebyla taky žádný začátečník a tak nám šlo cvičení poměrně dobře. Když jsem se tedy dozvěděla o možnosti zkusit první zkoušku u nás na cvičáku na „domácí půdě“, váhala jsem chvilku, ale nakonec jsme do toho šly. Ginulka byla nejmladším účastníkem, ale přesto se opravdu snažila. Bylo pár věcí, u kterých jsem si nebyla jistá a tak jsme některé cviky nepředvedly tak jak jsem si představovala. Odložení se jí zdálo poměrně dlouhé a tak se rozhodla protáhnut si nožky a zvedla se. Zůstala sice na místě, ale už to nebylo ležení. S aportem jsem taky tušila nějakou zradu: nadšeně vyběhla vzala, ale rozhodla se jej před odevzdáním všem ukázat. Takže o nejkratší cestě k psovodovi nemohla být řeč. Ostatní cviky v pořádku jen ten její posed „ala paní starostová“ na závěr nepůsobil zrovna profesionálně.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, Valva odpovědět
avatar
Una vez en este pueblo que acoge el monumental Palacio de Sonanes, en el tramo que la une con la Vega de Pas, se encuentra el Municipio de replicas relojes suizos Selaya de 39'41 Km2 de extension, compuesto por el nucleo de poblacion, relojes imitaciones de igual nombre, y por tres barrios; Bustantegua, Campillo y Pisuena, aunque tambien se puede hablar de un copias de relojes cuarto y quinto barrio si nos referimos al de Valvanuz y al de San Bartolo.