Aktuálně

Vyhledávání

Kategorie: Coursing

White Dart Cup 22. - 24.10.2010

White Dart Cup 22. - 24.10.2010Gina již v útlém věku projevila zájem o střapec takže jsem se rozhodla zúčastnit se s ní její první „coursingové víkendovky" s názvem White Dart Cup. Akce se konala v České Vsi u Jeseníku, kam jsme se vypravili spolu s Petrou, Michalem a jejich stafbulíky Redou a Brutem.

 Ihned po příjezdu se konal jednokolový trénink, ze kterého se následně vyklubal dvoukolový. Ginuška se standardně pustila za střapcem a v cíli jej předpisově „zakilovala" J. Večer jsme strávili posezením a povídáním s přáteli v místním Saloonu. V noci se Gi rozhodla zakončit svoji falešku porodem imaginárních štěňátek. Každou chvilku se dožadovala venčení čímž vždy vzbudila veškeré další 4nohé osazenstvo chatky (Sendinka a Rustík). Tuto svoji akci zakončila porodem jediného štěňátka – buvolí kostička. Po zabavení „štěňátka" byl konečně klid a tak nějak začalo svítat. Sobotní dopoledne jsme vyplnili společnou procházkou do přilehlého lesa. Gi naznala, že štěňátek bylo asi málo a tak si hned našla nápadníka Flinta. Naštěstí se tato situace nepozdávala stafbulí omladině Brutíkovi a Reye, kteří oba milence pronásledovali na každém kroku.

White Dart CupV jednu hodinu byl zahájen coursingový speciál pro SBT White Dart Cup. Gi běžela v kategorii Junior a s počtem 193 bodů se umístila na 1. místě. Nadšení jí nechybí, ale dosud nemá takovou kondičku. Budeme se snažit tento její prozatímní handicap co nejdříve napravit. Po vyhlášení výsledků a předání cen jsme ještě absolvovali trénink na výstavy, kde jsem se dozvěděla důležité „fígle" kam se postavit a tak, abych to tomu svému nadějnému svěřenci nekazila. Pak již Gi odpadla do pelíšku a i já se tuto noc docela dobře vyspala. V neděli ráno se konal klubový vítěz MSC IV. závod, do kterého jsem Gi také přihlásila. Taktéž nezaváhala a doběhla si s počtem 160 bodů pro 1. místo v kategorii Puppy.

Po závodě nás čekalo balení a odjezd domů.

"Stafbulí" dorost ve svým živlu foto Míša KouckáMěli jsme však menší problémy s umístěním všech skvělých cen, za které bych chtěla poděkovat všem sponzorům. Především SBT klubu za krásné poháry. Dále patří můj dík majitelce Ch.s. White Dart Míše Koucké a předsedkyni MSC Báře Zdráhalové za perfektní průběh celé akce a samozřejmě všem kteří se jakýmkoli způsobem na akci podíleli. Těšíme se již teď na další ročník tohoto závodu.

Za fotečky na rajčeti děkujeme: Peti, Majce, WD Týmu, Psovi Jírovi.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
avatar
and aims to omega replica watches provide them with coaching sunglasses replica feedback while they train.The wraparound sunglasses have ear buds to listen to the coach, and a microphone on the left temple picks up the user’s speech. To cheap rolex watches get the device’s attention, you say OK Radar.The choice to go for an audio-only system, rather than including cheap replica handbags a Google Glass-like heads up display.