Aktuálně

Vyhledávání

Kategorie: Coursing

Trénink Březina 12.7.2010

Trénink Březina 12.7.2010Trénink v Březině u tišnova probíhal opět za velkého vedra. Naštěstí se v blízkosti dráhy nacházela říčka, ve které se psíci a páníčci mohli náležitě osvěžit. Beník běžel s vlkodavem Gadem a šlo jim to klukům jak jinak než výborně. Jsou to ostřílení závodníci.

 

Trénink BřezinaGiGi běžela rovinku opět s paničkou. Po chvilce ji to chytlo a už sem jí ani nestačila. Na konci střapec krásně "ulovila". Svou premiéru na tomto tréninku měla i kavalírka Amynka od Evky Tománkové. Amynka si svůj první trénink náležitě užila v doprovodu celé rodiny. Bude z ní nadějný běžec. Závodníci třeste se - roste vám velká (malá) konkurence :-). 

Foto od Mar buldocekborufka.rajce.idnes.cz/10.7.2010_-_coursing_Brezina
(první foto od Evky)

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
avatar
our collaboration cheap replica handbags , we have challenged each other to reinvent what is possible – each bringing our expertise to the office, lab, track or road,” Josh Walden, Intel’s Senior Vice President and General omega replica watches anager of New Technology Group, said in a statement. “The end result is a powerful and innovative product that combines cheap rolex watches Intel technology and engineering.