Aktuálně

Vyhledávání

Kategorie: Coursing

Placatý speciál 25.4.2010

Placatý speciál 25.4.2010Dne 24. 4. jsme se s Beníkem vydali na Medlánecké letiště na Placatí speciál a klubový závod chovatelů naháčů. Byla vyhlášena i kategorie pro "neplacatý plemena i neplemena" takže jsme ho nemusela ani oholit do hola ani mu splácnout čumák :-).

 Po přihlášení a zaplacení startovného jsme využili pozvání Katky a usadili se u pestré smečky naháčků, vlkodavky a chrta. Beník a vlkodavka Flavinka si chvilku "vysvětlovali" kdo kde bude ležet a pak už všichni  spali, zlobili nebo se krmili pamlskama co jsme jim na střídačku nabízeli :-). Já se rozhodla přiložit ruku k dílu a otáčela stojánky s čísly běhů. Myslím, že až se tento nový systém zažije lépe, ušetří pořadatelé hlasivky a celkově se průběh závodů zrychlý. První běh běžel Ben s kříženkou Nellou. Na rovinkách byl s delšíma nohama rychlejší, ale v zatáčkách ho vždycky předhonila. Druhý běh běželi ve 3 ještě s retrívrem Denym. Myslím, že kluci byli u střapce skor zároveň a div se nesrazili. Nela si raději počlala až se uvolní místo, aby si mohla jít taky zakilovat. Jako správná holka nechtěla přijít k úrazu :-).

Placatý speciálPo celodenním sezení na sluníčku jsem se pěkně spálila a díky opáleným brýlím vypadala večer jak želva Ninja. Beník si z tohoto závodu přivezl svůj úplně první pohár a rovnou zlatý za první místo ve své kategorii.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
avatar
Nevertheless, it had been this particular edition, the actual replica watches These types of Dark using its dark bezel, red-colored triangle gun, as well as gilt call which created the largest dash following the unique within wine red have been launched. The situation from the fake watches is actually forty millimeters broad as well as 12. 5 millimeters heavy, arriving somewhat scaled-down in most sizing compared to replica watches sale. Particularly, the actual Tudor steps a complete 50 millimeters lug-to-lug, as rolex replica sale is actually below this, from forty eight millimeters some thing to think about for all those along with scaled-down, or replica watchess much more upon which additional lower within the Wearability area. Rolex runs on the breitling replica. It's a ceramic bezel along with etched, recessed numbers as well as graduations, that have been PVD-coated along with platinum eagle.