Aktuálně

Vyhledávání

Kategorie: Výcvik

Jak jsme začali s výcvikem

Jak jsme začali s výcvikemKaždý začátek je těžký :-)

Krátce po té co jsem si Beníka pořídila jsem se odstěhovala ke svému příteli, nynějšímu manželovi. Bohužel jsem si jej nemohla vzít sebou a tak zůstal nějakou dobu bydlet u mé mámy a bráchy. Každý den jsem za ním sice chodila, ale to bylo málo.

Obrazek

Ben tedy rostl jako dříví v lese. Když jsem si jej konečně nastěhovala k sobě, byl právě v psí pubertě. Machroval na psy a ze mě si dělal tak akorát legraci. Za nedlouho jsem zjistila, že moje znalosti a dovednosti prostě nestačí a rozhodla se navštívit cvičák. V říjnu roku 2007 jsme začali chodit na KK Zetor v Brně. Po pár lekcích mi došlo, jak jsem jeho výchovu zanedbala. Přes veškeré počáteční útrapy jsme nakonec našli společnou „řeč“. Absolvovali jsme několik výcvikových lekcí a zakončili je v květnu roku 2008 zkouškou ZZO. Na Zetoru jsme také přičichli ke sportu zvanému „Agility“. Tento KK se pro nás stal z důvodu změny mého zaměstnání nedostupný a tak jsme „přesídlili“ do KK Šlapanice. Zde cvičíme poslušnost a Agility dodnes.

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, dfgdf odpovědět
avatar
Have a natural attraction for women cosmetics and replica watches uk clothes, no more than two for men the most attractive one, is to make their own driving experience, happy and can serve as the facade of the car, another is to highlight the taste edify sentiment rolex replica watch. The replica rolex is undoubtedly the most fashionable accessories, wear a suit to attend the activities, but also get a decent match on the replica watches .