Aktuálně

Vyhledávání

Kategorie: Coursing

Hanácký pohár 2010

Aby se Beníčkovo běhání mohlo začít ubírat cestou závodní, bylo třeba splnit licenci.

První licenční běh splnil v létě na Seilině memoriálu. Další plnění licenčních běhů bylo znemožněno naší svatbou a záludnými výkyvy počasí v podobě sněhové vánice či vydatných dešťů. Další reálná šance dokončit licenci se naskytla až na Hanáckém poháru, který se konal v Radslavicích u Přerova. Na tuto akci se mi podařilo sehnat „spolujízdu". Jeli jsme s Peťou a kavalírkou Cristel z Derylova Panství z.derylova.panstvi.sweb.cz/index_001.htm.

Tento den se běhaly zároveň licence i závody a to jak „chrtů" tak i nás „nechrtů". Vzhledem k množství přihlášených pejsků to byl den opravdu náročný. Beník si první běh odběhl ve večerních hodinách a druhý těsně před západem slunce.

Závěrem: licence splněna - můžeme začít závodit.

V době našich běhů už byly světelné podmínky velmi špatné a fotografové od samého celodenního focení unavení, tak je foteček poskromnu:-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
avatar
Iridium lens for fashion uk replica watches its funky-fun look, but I feel compelled to say that the PRIZM Snow Torch Iridium okley replica lens that comes standard with the 80s Green and Neon Orange/Red frames is just the best; Alexander Wang handbags it brightens and warms up your experiences in a way that I guarantee you’ll appreciate. Catch a sneak peek at cheap rolex watches those colorways, below, and click sunglasses replica.