Aktuálně

Vyhledávání

Kategorie: Výcvik

Ginin první výcvik - Tetčice 15.9.2010

Tak jsem se včera rozhodla, že je Ginuška už dosti stará na to, aby navštívila cvičák. Tentokrát už ne jen jako divák, ale řádný účastník výcviku. Domluvila jsem se s Peťou od sbt Redulky a Brutíka a vyrazili jsme ještě ten den na cvičák v Tetčicích. Sešla se tam pestrá paleta plemen od malýho vlkodávka, který měl výcvik úplně na háku  až po naši stafbulí skupinku.

Výcvik pod vedením zkušené výcvikářky Reginy Samlíkové se  nesl v duchu základních povelů a rad do začátku. Vzhledem k tomu, že jsme doma nezaháleli tak Gi cvičila opravdu krásně. Až mi to nešlo na rozum jak jí to jde . . .Později jsem ji uvědomila, že to nebylo tím, že by byla tak dokonalá, ale tím, že panička už není takový kopyto. Cvičáky jsou vlastně o výcviku, ale psovodů ne psů. Když si vzpomenu jak dlouho mi trvalo pochopit obraty a otočky tak, bych nepošlapala psa a neposunula se o metr vedle, a že směr přímý je přímý a ne klikatý. Při vstávání nerýpala psa do žeber . . . prostě veškeré moje začátečnické chyby už si vyžral Benouš a teď už to se mnou snad bude jenom lepší. Musím se mu tedy veřejně omluvit páč nebýt mě, kde on dneska mohl být :-)))))))))).

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
avatar
on the nifty cheap rolex watches button here for all the deets.At the Olympics, golfer Bubba Watson will be walking the course like everyone else. But don’t be surprised if someone cheap Oakley sunglasses asks him about his insane omega replica watches jetpack golf cart.That’s because the colorful 37-year-old Floridian has been promoting just such an airborne Alexander Wang handbags vehicle in his latest viral video for.