Aktuálně

Vyhledávání

Kategorie: Coursing

Dvojkombinační sobota 2.10.2010

Dvojkombinační sobota 2.10.2010

V sobotu 2.10. jsme vyrazili hned brzy ráno na cvičák. Ve složení oba psi já a Sára. Celé dopoledne jsem střídala oba psy ve výcviku. Při nácviku na zkoušky jsme s Gi dělaly psovoda se psem. Asi 5x za sebou jsme přicházely do skupinky stojících osob a dělaly rušivý element zkoušenému psovi.

snimek_250.jpg Pak jsme chodily kolem uvázaných psů ponechaných o samotě. Po tomto maratonu je z Gi úplný profík a už ji nic nerozhází. Pak jsem pocvičila i s Beníkem poslušnost a revíry. Na závěr následovala obrana. Benovo hysterické chování při zahlédnutí figuranta se začíná zlepšovat, ale pořád to není ono. Jeho neustávající štěkot nám ztěžuje cvičení a mě ničí nervy. Řve jak na lesy takže neslyším já figuranta Ben mě a pak jsme za blbce oba. Máme tedy ještě co trénovat. Po té co nás vyzvedl páneček jsme absolvovali dvacetiminutový oběd a psi odpočinek. Následně jsme odjeli na trénink coursingu do Březiny u Tišnova. Ještě jsme se ani pořádně nerozkoukali a už byl Beník na řadě. Běžel s Dinulkou. Oba jsou vášnivými lovci střapce takže pro ně nebyl žádný problém jej udolat. Gina zatím ještě pořád běhá sóla a začíná být panenka pěkně vyčůraná takže už si na střapec sem tam počká. Po Ginině běhu se na cívce vytvořil monstrózní „pavouk" a bylo třeba jej rozmotat. Kratičkou pauzu jsme využili k venčení u rozbouřeného splavu.Všechno dobře dopadlo navyják byl rozmotán a pejsci doběhali. Nakonec jsme ještě vyhráli tajnou soutěž pořadatelů o nejrychlejšího natahovače a odjížděli utahaní, ale spokojení domů.

Takže díky moc Mar za běhačky a ještě úžasný fotečky z nich.

2010-10-02-cp-brezina_136web.jpg

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
avatar
This is actually the the majority of typically rolex replica sale for me nicely, alongside the actual Rolex Sky-Dweller research 326938, that is the actual 18k gold rolex replica uk along with coordinating band as well as champagne call inch. In the event that there is have you been a tale associated with absolutely no in order to leading man, it is which from the rolex replica. Unloved as well as undesirable, promoting hardly 500 models yearly within it's conformative many years, the actual rolex replica sale is continuing to grow being probably the most sought after wrist Rolex Replicas ever, powerful year-long waiting around rolex replica sale as well as amazing residuals. The actual query is actually, exactly how do which occur. This is actually the trip which switched Rolex's loss of the Donald right into a hulking excellent Goliath. The actual 60s had been the actual 10 years from the sports activities chronograph. Jack port Heuer's visit because BOSS associated with Heuer led the actual rolex replica sale from the Autavia within 1962 and also the Carrera within 1963.