Aktuálně

Vyhledávání

Kategorie: Coursing

Coursing Soběšice 5.3.2011

Coursing Soběšice 5.3.2011Po delší odmlce jsme se opět vydali na tréning tentokráte na novou dráhu do Soběšic. Terén byl poměrně přehledný a pejsci si to náležitě užili.

Gi běhání v žádném případě nezapomněla. Běžela párový běh s Redy, a protože jsou holky soutěživé a jejich kořistnický pud velmi dobře vyvynut, tak se na konec i trochu poškorpily. Nic vážného a poučení pro nás, že náhubek není jen na parádu a musí se více utáhnout :). Přestávku mezi běhy jsme si zpříjemnili občerstvením v nedaleké restauraci u Supa. Tenhle trénink se vydařil a už se těšíme na další. Foto najdete zde.

Coursing Soběšice

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
avatar
This particular placement from the 2 manufacturers nevertheless greatly is applicable, however because of main rolex replica uk within production systems with fiercer-than-ever replica watches in the market the actual image is becoming more difficult. Many people, usually anyone who has limited contact with as well as knowledge of wrist watches and also the business at the rear of this, frequently state which hublot replica uk isn't a cutting-edge organization and they do not perform sufficient to help progress or fake rolex sale their own items. Exactly the same individuals could possibly additionally dispute how the replica watches sale may be the exact same vehicle since it had been 50 in years past… However simply because 1 nevertheless informs time and also the additional nevertheless circles edges, that does not imply presently there haven't already been main, main replica watches sale designed to their own technicians concealed below their own carefully created steel exteriors.